Hunyadisok országos sikere!

/Fotó: Facebook/Diákolimpia/

Hódmezővásárhelyen pattogtak a kosárlabdák a hétvégén a IV. korcsoport országos döntőjén, ahol közel 200 fiú és lány versenyző vett részt a sportági csúcseseményen.

Országszerte 231 csapat (23-mal több mint tavaly) csapat kezdte el a korcsoportban a két nemben a küzdelmeket. Az országos elődöntőket követően a legjobb 8-8 csapat jutott be a hódmezővásárhelyi országos döntőbe.

Az Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola IV. korcsoportos csapata csoportjában két győzelem és egy vereség után az elődöntőben kikapott a későbbi győztes pécsiektől, a 3. helyért vívott mérkőzésen pedig a miskolciaktól.

Így az előkelő 4. helyen végeztek az országos döntőn!

Nagy oroszlányi siker, hogy a legtöbb pontot dobó játékos Flekenstein Milán, Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola játékosa lett.  Ő a torna All Stars csapatába is bekerült! – tudtuk meg a Magyar Diáksport Szövetség Kommunikációs és Marketing Osztályától.

Be the first to comment on "Hunyadisok országos sikere!"