Szép eredményekkel tértek haza

/Fotó: Facebook/Oroszlányi Kajak Sportegyesület/

Az Oroszlányi Kajak Sportegyesület Facebook oldalán újságolta legújabb versenyeredményeit:

E szerint május 15-17 között Győrben rendezték meg  a Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság és a Patent Masters Maraton Bajnokságot.

Egyesületük 16 versenyzővel vett részt. Sok-sok értékes helyezés mellett Bacsányi Viktória K-1 kölyök U13 10km-es futamában 6. helyezést ért el.

Baumann János és Csapó István K2 10km-en 3. lett. Csapó István K1 10km-en 9. helyezést ért el.

Be the first to comment on "Szép eredményekkel tértek haza"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*