/A kép illusztráció – Fotó: Pixabay.com/
Az alsóházi rájátszásban a sereghajtó Oroszlány annak a tudatában fogadta az utolsó előtti Szegedet, hogy ha vereséget szenved, akkor búcsúzik az élvonaltól.
A hazaiak végül a 29-13-ra nyert harmadik negyeddel hozták a kötelező győzelmet, a playout utolsó fordulójára szombaton kerül sor.
alsóházi rájátszás:
Egis Körmend-Zalakerámia ZTE KK 101-99 (27-25, 25-29, 25-20, 24-25)
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – NKA Universitas Pécs 96-93 (29-25, 25-16, 18-24, 17-14, 17-14) – hosszabbítás után
MVM-OSE Lions – SZTE-Szedeák 102-84 (22-18, 24-24, 29-13, 27-29)
Az állás:
H Csapat M % Gy V DOB KAP P
1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 9 1,06 7 2 742-736 19
2. Egis Körmend 9 1,06 4 5 814-859 19
3. NKA Universitas Pécs 9 1,00 4 5 791-742 18
4. Zalakerámia ZTE KK 9 0,89 3 6 799-821 16
5. SZTE-Szedeák 9 0,83 5 4 800-782 15
6. MVM-OSE Lions 9 0,83 4 5 808-814 15
-MTI-

Be the first to comment on "Nagyon fontos volt ez a győzelem"