/Címlapkép: Facebook/Hunyadi Általános Iskola/
A Magyar Diáksport Szövetség kezdeményezésére harmadszor kerül sor az ország kedvenc tesitanárainak kiválasztására.
A „K&H mozdulj! az év kedvenc tesitanára” vármegyei szavazásának végeredményei csütörtökön kerültek nyilvánosságra.
Komárom-Esztergom vármegyében a 35 év alatti fiatal testnevelő kategóriába Szlezák Anna, a Hunyadi Mátyás Általános Iskola tanára lett a nyertes!
Elstartolt az ORSZÁGOS szavazás, amin a budapesti és a megyei nyertesek vesznek részt, közülük kerül ki mindhárom kategória országos fődíjasa, akik a megtisztelő címen túl feliratozott melegítőt, továbbá egyenként 330 000 Ft értékű pihenőutalványt kapnak.
Részletek és szavazás: https://www.evtesitanara.hu/orszagos-szavazas/#orszagoskat3
Az országos szavazás május 13. – június 11. között zajlik.
Forrás: Magyar Diáksport Szövetség

Be the first to comment on "Oroszlányi lett az év tesitanára szavazás egyik nyertese vármegyénkben"