Oroszlányi lett az év tesitanára szavazás egyik nyertese vármegyénkben

/Címlapkép: Facebook/Hunyadi Általános Iskola/

A Magyar Diáksport Szövetség kezdeményezésére harmadszor kerül sor az ország kedvenc tesitanárainak kiválasztására.

A „K&H mozdulj! az év kedvenc tesitanára” vármegyei szavazásának végeredményei csütörtökön kerültek nyilvánosságra.

Komárom-Esztergom vármegyében a 35 év alatti fiatal testnevelő kategóriába Szlezák Anna, a Hunyadi Mátyás Általános Iskola tanára lett a nyertes!

Elstartolt  az ORSZÁGOS szavazás, amin a budapesti és a megyei nyertesek vesznek részt, közülük kerül ki mindhárom kategória országos fődíjasa, akik a megtisztelő címen túl feliratozott melegítőt, továbbá egyenként 330 000 Ft értékű pihenőutalványt kapnak.

Részletek és szavazás: https://www.evtesitanara.hu/orszagos-szavazas/#orszagoskat3

Az országos szavazás május 13. – június 11. között zajlik.

Forrás: Magyar Diáksport Szövetség

 

Be the first to comment on "Oroszlányi lett az év tesitanára szavazás egyik nyertese vármegyénkben"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*