/Archív kép – Sajtófotó/
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal az alábbiakat közölte honlapján a május 19-i oroszlányi ügyfélfogadással-ügyintézéssel kapcsoltban:
„Értesítjük tisztelt Ügyfeleinket, hogy 2026. május 19-én (kedden) – az áramszolgáltatás szüneteltetése miatt – a Tatabánya, Táncsics Mihály út 1/D. szám alatt lévő Közlekedési Osztály és Útügyi Osztály, illetve az Oroszlányi Járási Hivatalban (Oroszlány, Szent István tér 1.) található Kormányablak Osztály, Hatósági és Gyámügyi Osztály, valamint a Foglalkoztatási Osztály nem lesz elérhető sem telefonon, sem elektronikus úton.
Az oroszlányi kormányablak ezen a napon az ügyfeleket sem tudja fogadni.
Más időpontot és helyszínt nem érint a változás.
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!”
Forrás: kormanyhivatalok.hu

Be the first to comment on "Egy napig szünetel az ügyintézés a kormányablakban"