Egy napig szünetel az ügyintézés a kormányablakban

/Archív kép – Sajtófotó/

A Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal az alábbiakat közölte honlapján a május 19-i oroszlányi ügyfélfogadással-ügyintézéssel kapcsoltban:

„Értesítjük tisztelt Ügyfeleinket, hogy 2026. május 19-én (kedden) –  az áramszolgáltatás szüneteltetése miatt – a Tatabánya, Táncsics Mihály út 1/D. szám alatt lévő Közlekedési Osztály és Útügyi Osztály, illetve az Oroszlányi Járási Hivatalban (Oroszlány, Szent István tér 1.) található Kormányablak Osztály, Hatósági és Gyámügyi Osztály, valamint a Foglalkoztatási Osztály nem lesz elérhető sem telefonon, sem elektronikus úton.

Az oroszlányi kormányablak ezen a napon az ügyfeleket sem tudja fogadni.

Más időpontot és helyszínt nem érint a változás.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!”

Forrás: kormanyhivatalok.hu

Be the first to comment on "Egy napig szünetel az ügyintézés a kormányablakban"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*