/Fotó: Facebook/Oroszlányi Kajak Sportegyesület/
Az Oroszlányi Kajak Sportegyesület Facebook oldalán újságolta legújabb versenyeredményeit:
Mint írták, múlt hétvégén Székesfehérváron rendezték meg az I. Koronás Kupa kajak-kenu népszerűsítő versenyt nyolc sportegyesület részvételével.
Az oroszlányiak 14 utánpótlás versenyzővel indultak.
Sok értékes helyezés mellett PK1 U14 korosztályban Füle-Gyurka Zétény 1. helyen végzett, Lőrinc Milán 2. lett, Molnár Gergő Levente 4. helyezést ért el.
MK1 U12 korosztályban Miskolczi Botond Zalán 3. helyen ért célba.
MK1 U11 korosztályban Baumann Balázs 1. helyezést ért el, Lukács Benedek 2. helyen végzett.
MK1 U10 korosztályban Preil Zétény 2. helyezést ért el.
Előkészítő korosztályban a lányoknál Wágner Luca 2. lett, a fiúknál Karsai Patrik 4. helyen ért célba.
Felkészítők Baumann János, Kozák Sándor, Preil Norbert.

Be the first to comment on "Kiválóan szerepeltek az oroszlányi fiatalok"