/A kép illusztráció – Fotó: Pixabay.com/
Az alsóházi rájátszás szombaton ért véget, s mivel a Zalaegerszegnek nem sikerült győznie Szegeden, közben pedig az Oroszlány tízpontos győzelmet aratott a vendég Kecskemét felett, a zalaiak végeztek az utolsó helyen, s ezzel búcsúztak az élvonaltól.
Körmenden a korábbi válogatott Ferencz Csaba búcsúmérkőzésére ingyen juthattak be a szurkolók, a 40 esztendős klublegenda pedig magabiztos, 20 pontos sikerrel köszönt el profi pályafutásától, csapata ugyanis 118-98-ra verte a vendég pécsieket. A Fepunak becézett játékos 20 pontot dobott a meccsen.
alsóházi rájátszás, utolsó forduló:
Egis Körmend-NKA Universitas Pécs 118-98 (37-25, 28-22, 26-23, 27-28)
SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 78-66 (22-15, 21-18, 17-18, 18-15)
MVM-OSE Lions – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 96-86 (26-27, 24-24, 26-17, 20-18)
A tabella:
H Csapat M Gy V DOB KAP P
1. Egis Körmend 10 5 5 932-957 21
2. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 10 7 3 828-832 20
3. NKA Universitas Pécs 10 4 6 889-860 19
4. SZTE-Szedeák 10 6 4 878-848 17
5. MVM-OSE Lions 10 5 5 904-900 17
6. Zalakerámia ZTE KK 10 3 7 865-899 17
-MTI-

Be the first to comment on "Sikerült a bennmaradás"