/Kép forrása: Cirill Táncstúdió/
A Cirill Táncstúdió növendékei az elmúlt hétvégén Zalaegerszegre utaztak, ahol egy minősítő versenyen vettek részt.
Eredményeik:
Kiemelt arany minősítésben és különdíjban részesült:
Németh Emília
Arany minősítést kaptak:
Kocsor Vivien
Manolita csoport
Greksa Kata
Kocsor Lia és Kocsor Vivien párosa
Ezüst minősítést és különdíjat kapott:
Piruette csoport – tudtuk meg Zajácz- Mészáros Edina művészeti vezetőtől.

Be the first to comment on "Kiválóan szerepeltek"