Egy napig szünetel az ügyintézés a kormányablakban
/Archív kép – Sajtófotó/
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal az alábbiakat közölte honlapján a május 19-i oroszlányi ügyfélfogadással-ügyintézéssel kapcsoltban:
/Archív kép – Sajtófotó/
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal az alábbiakat közölte honlapján a május 19-i oroszlányi ügyfélfogadással-ügyintézéssel kapcsoltban:
/Archív kép – Sajtófotó/
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal az alábbiakat közölte honlapján a március 3-i oroszlányi ügyfélfogadással-ügyintézéssel kapcsoltban:
“Az ország valamennyi kormányablakában szünetel az okmány- és járműügyintézés, az okmányirodák pedig zárva tartanak március 7-én, kedden.