Átadták a tatabányai kórház új pavilonját
/MTI fotó/Bruzák Noémi/
Átadták hétfőn a Komárom-Esztergom vármegyei Szent Borbála Kórház új pavilonját, a 14 ezer négyzetméteres, háromszintes épület a Modern városok program keretében épült meg.
/MTI fotó/Bruzák Noémi/
Átadták hétfőn a Komárom-Esztergom vármegyei Szent Borbála Kórház új pavilonját, a 14 ezer négyzetméteres, háromszintes épület a Modern városok program keretében épült meg.
/MTI fotó/Bodnár Boglárka/
Alább a Tatabányai Szent Borbála Kórház közleményét olvashatják, melyet változtatás nélkül teszünk közzé: