Érmesek lettek
/Fotó forrása: Facebook/Hamvas Béla Gimnázium/
Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium Facebook oldalán újságolta, hogy szép sikereket értek el Tatabányán:
/Fotó forrása: Facebook/Hamvas Béla Gimnázium/
Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium Facebook oldalán újságolta, hogy szép sikereket értek el Tatabányán:
/Fotó: Facebook/Hamvas Béla Gimnázium/
A Hamvas Béla Gimnázium Facebook oldalán újságolta, hogy a kedden rendezték meg a „B” kategóriás (nem igazolt) Röplabda Diákolimpia vármegyei döntőjét Tatabányán.
/Fotó: Facebook/Hamvas Béla Gimnázium/
A Hamvas Béla Gimnázium Facebook oldalán újságolta, hogy a hét elején rendezték meg a „B” kategóriás (nem igazolt) Röplabda Diákolimpia megyei selejtezőjét Komáromban, melyre két lány csapattal neveztek:
/Fotó: Facebook/
A Hamvas Béla Gimnázium közösségi oldalán olvasható, hogy szép sportsikereket értek el diákjaik a napokban:
/Fotó: Facebook/
A lányok után fiú röplabda csapatok vármegyei döntője is lezajlott. A Fellner Jakab Technikum és Szakképző Iskolában rendezték meg az eseményt.
/Fotó: Facebook/
Múlt héten írtuk, hogy vármegyei döntőbe jutott a Hamvas Béla Gimnázium mindkét lány röplabda csapata:
/Fotó: Facebook/
A Hamvas Béla Gimnázium közösségi oldalán újságolta, hogy a lányok után fiú röplabda csapatuk is vármegyei döntőbe jutott.
/Fotó: Facebook/
A Hamvas Béla Gimnázium közösségi oldalán olvasható, hogy vármegyei döntőbe jutott mindkét lány röplabda csapatuk:
/Fotó: Facebook/
Az oroszlányi Hamvas Béla Gimnázium közösségi oldalán újságolta, hogy ez évben május 23-án csütörtökön rendezték meg a röplabda tavaszi kupa döntőjét, ahová a négy legjobb alakulat jutott be:
/Fotó: Facebook/
A Hamvas Béla Gimnázium közösségi oldalán olvasható, hogy a „B” kategóriás lány röplabda diákolimpia vármegyei döntőjén vett részt lánycsapatuk.