oroszlányi rendőrség


Mindhárman ittasan vezettek

/A kép illusztráció – Fotó: Facebook/Komárom-Esztergom vármegyei rendőrség/

Az Oroszlányi Rendőrkapitányság egy közigazgatási eljárást és két büntetőeljárást indított ittas járművezetés vétségének gyanúja miatt.









Oroszlányi rendőrök sikere

A Komárom-Esztergom vármegyei rendőrség ma délelőtt Facebook oldalán számolt be arról, hogy szakmai versenyen mérhették össze tudásukat vármegyénk rendőrei.  A megmérettetésen kiválóan szerepeltek az oroszlányi egyenruhások.