Dobogóra állhattak
/Fotók: az iskola Facebook oldala/
Az oroszlányi Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Kollégium közösségi oldalán újságolta, hogy négy csapat részvételével megrendezték meg az idei labdarúgó vármegyei döntőt Esztergomban.