Megújuló makadámutak
/Fotók: Facebook/OIH Zrt/
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. Facebook oldalán újságolta, hogy a következő napokban e helyeken dolgoznak:
/Fotók: Facebook/OIH Zrt/
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. Facebook oldalán újságolta, hogy a következő napokban e helyeken dolgoznak:
/Fotó forrása: Facebook/Művelődési Ház Kecskéd/
Kétszáz millió forintos beruházással megkezdődött a művelődési ház felújítása Kecskéden, energiatakarékos, korszerű intézmény jön létre – közölte a Komárom-Esztergom vármegyei önkormányzat területfejlesztési társaságának projektmenedzsere az MTI-vel.
/A képen: Előtte – Utána – Fotó: Facebook/Oroszlányi Bányászati Múzeum/
Az Oroszlányi Bányászati Múzeum tegnap közösségi oldalán újságolta, hogy megtörtént az aknatorony műszaki átadása, így szombattól – az időjárás függvényében – ismét elérhető lesz a kilátó a látogatók számára.
Az Oroszlányi Ingatlankezelő és Hasznosító Zrt. Facebook oldalán újságolta, hogy múlt héten megkezdték a Kubicza Mihály utca és a Vasútsor közötti járda felújítását, amelynek során mindösszesen 120 méter hosszan újul meg a gyalogos útszakasz.
/Fotó: Németh Balázs/
A várgesztesiek számára már régóta várt percek érkeztek el a szeptember 7-ei Lovagi Piknik keretében,
A Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat Facebook oldalán és a Mimegyenk.hu oldalon közölte, hogy egy oroszlányi, tatai és nagyigmándi iskola felújításának projektzáró rendezvényét tartották szerdán a Tatabányai Tankerületi Központban.
/MTI fotó/Bodnár Boglárka/
Múlt héten írtuk, hogy átadták a felújított Oroszlányi Bányászati Múzeumot.
Interaktív tárlat, valamint egy új fogadóépület és kiállítótér létrehozásával bányásznapra befejeződött az Oroszlányi Bányászati Múzeum felújítása és bővítése.
/Fotó: MTI/Krizsán Csaba/
Az oroszlány-majkpusztai kamalduli remeteség felújítása, a díszkert rekonstrukciója, a kastély kiállításainak létrehozása, valamint a kiszolgáló épületek felépítése összesen 3,2 milliárd forintból valósult meg – mondta el a Pénzügyminisztérium európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkára a pénteki átadáson.
/Kép forrása: Provertes.hu/
A Komárom-Esztergom megyei Várgesztesen megkezdődött az omlásveszély miatt 2013-ban bezárt vár állagmegóvó felújítása 800 millió forintos költséggel – közölte csütörtökön a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. az MTI érdeklődésére.