- This event has passed.
„Oroszlány a II. világháborúban” – Előadás
2025.09.04. @ 17:00 - 18:30
Oroszlány a II. világháborúban címmel szerveznek érdekesnek ígérkező vetített képes történelmi, helytörténeti előadást szeptember 4-én, csütörtökön, 17 órai kezdettel a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár kiállítótermében.
